Jedinečný výhľad
Ubytovanie v srdci Nitry

Hotel má kapacitu 117 lôžok, z toho 3 jednolôžkové izby, 44 dvojlôžkových izieb a 9 apartmánov s možnosťou prístelky. Izby sú štandardne zariadené – kúpeľňa s klasickou alebo s rohovou vaňou, sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Každá izba je vybavená televízorom, trezorom a chladničkou. V celom hoteli je bezbariérový prístup. Bezbariérové izby sú k dispozícii na 2. poschodí. Raňajky pre ubytovaných hostí sú za príplatok 5,50 €.

01

Jednolôžková izba

Príjemná malá izba s 1 posteľou, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a skriňou na oblečenie a osobné veci.

Dočasne nedostupné

02

Dvojlôžková izba

Štandardná izba s manželskou posteľou. Postele je možné na požiadanie od seba oddeliť. Na izbe je k dispozícií televízor, wifi, vlastná kúpeľňa a odkladacie priestory v predizbe.

50 € / noc

+ 2 € mestská daň / osoba

Raňajky za 5,50 € / osoba

03

Apartmán

Priestranný apartmán disponuje samostatnou spálňou s manželským lôžkom, samostatnou obývacou časťou s možnosťou 1 prístelky, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a odkladacím priestorom v predizbe. Postele je možné na požiadanie od seba oddeliť.

60 € / noc

+ 2 € mestská daň / osoba

Možnosť prístelky 20 €

Raňajky za 5,50 € / osoba

04

Suita Junior

Priestranná dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Na izbe sú k dispozícii kreslá na sedenie, konferenčný stolík, televízor, wifi, vlastná kúpeľňa a odkladacie priestory v predizbe.

60 € / noc

+ 2 € mestská daň / osoba

Raňajky za 5,50 € / osoba

05

Top apartmán

Najväčší apartmán disponuje samostatnou spálňou s manželským lôžkom, samostatnou obývacou časťou s dvomi kreslami a stolíkom, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a odkladacím priestorom v predizbe.

70 € / noc

+ 2 € mestská daň / osoba

Raňajky za 5,50 € / osoba

Raňajky pre ubytovaných hostí sú za príplatok 5,50 €.
Rezervácia
Rezervujte si ubytovanie online alebo zavolajte 037 / 6 525 381-2
Rezervovať online