Jedinečný výhľad
Ubytovanie v srdci Nitry

Hotel má kapacitu 117 lôžok, z toho 3 jednolôžkové izby, 48 dvojlôžkových izieb a 9 apartmánov s možnosťou prístelky. Izby sú štandardne zariadené – kúpeľňa s klasickou alebo s rohovou vaňou, sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Každá izba je vybavená telefónom, tv, trezorom a chladničkou. V celom hoteli je bezbariérový prístup. Bezbariérové izby sú k dispozícii na 2. poschodí. Raňajky pre ubytovaných hostí sú zadarmo.

01

Jednolôžková izba

Príjemná malá izba s 1 posteľou, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a skriňou na oblečenie a osobné veci.

Dočasne nedostupné

02

Dvojlôžková izba

Štandardná izba s manželskou posteľou. Postele je možné na požiadanie od seba oddeliť. Na izbe je k dispozícií televízor, wifi, vlastná kúpeľňa a odkladacie priestory v predizbe.

55 € / noc pre 1 osobu

60 € / noc pre 2 osoby

+ 1,50 € mestská daň / osoba

03

Apartmán

Priestranný apartmán disponuje samostatnou spálňou s manželským lôžkom, samostatnou obývacou časťou s možnosťou 1 prístelky, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a odkladacím priestorom v predizbe. Postele je možné na požiadanie od seba oddeliť.

65 € / noc pre 1 osobu

70 € / noc pre 2 osoby

Možnosť prístelky 20 €

+ 1,50 € mestská daň / osoba

04

Suita Junior

Priestranná dvojlôžková izba s manželskou posteľou. Na izbe sú k dispozícii kreslá na sedenie, konferenčný stolík, televízor, wifi, vlastná kúpeľňa a odkladacie priestory v predizbe.

65 € / noc pre 1 osobu

70 € / noc pre 2 osoby

+ 1,50 € mestská daň / osoba

05

Top apartmán

Najväčší apartmán disponuje samostatnou spálňou s manželským lôžkom, samostatnou obývacou časťou s možnosťou 1 prístelky, televízorom, wifi, vlastnou kúpeľňou a odkladacím priestorom v predizbe. Postele je možné na požiadanie od seba oddeliť.

80 € / noc

+ 1,50 € mestská daň / osoba

Raňajky pre ubytovaných hostí sú zdarma.
Rezervácia
Rezervujte si ubytovanie online alebo zavolajte 037 / 6 525 381-2
Rezervovať online